Fleret

Fleret již jednoznačně patří mezi legendy na naší hudební scéně. Svým osobitým, originálním a neopakovatelným projevem baví fanoušky po celé zemi a také daleko za hranicemi. Během 40 let natočil víc než devatenáct alb a může se pochlubit téměř 180 písničkami, kdy nejedna z nich zlidověla. Fleretu předcházely kapely Šperhák a Šperk. Proto musím v jeho bohaté historii až do roku 1982, abychom poznali důležité začátky, a měli tak ucelený přehled o životě "valašského pokladu". U zrodu toho všeho tehdy stáli Zdeněk Hrachový, přezdívaný Hrach, a Petr Chrastina. Oba měli čerstvě po vojně...

Členové

Zdeněk „Hrach“ Hrachový

kapelník Fleretu, autor hudby k většině písní, kytara, dvanáctistrunná kytara, mandolína, fujara, zpěv, nar.: 12. 5. 1961, zakládající člen Fleretu

Stanislav „Stáňa“ Bartošík

housle, kazoo, foukací harmonika, měchy dud, zpěv nar.: 31. 7. 1964, člen Fleretu od roku 1991, hraje na housle neznámého mistra

Vítek „Orf“ Rokyta

elektrická kytara, harmonika, zpěv, člen kapely od května 2004,. kytara: Fender Stratocaster Custom Shop 1960

Radek Postava

baskytara, nar.: 4. 9. 1986, Zlín, baskytary : GALLAN, MTD aparatura : AMPEG B100R

Rosťa „Rocky“ Koplík

bubeník, Zlín, nar.: 1. 9. 1971

Historie

1980-1984

V roce 1982 se kytarové duo Hrachový - Chrastina rozšiřuje o zpěvačku Simonu Královou, která se může pochlubit hudebním vzděláním, což znamená, že pány naučila určité harmonii, vedení hlasových linek, tvorbu vokálů a tak podobně. V prosinci oficiálně vzniká trio Šperhák.

V lednu 1983 se Šperhák poprvé hlásí do okresního kola Porty, která se koná v Gotwaldově. Díky Portě do kapely přichází kontrabasista a baskytarista Stanislav Pavelka, který také kapelu seznámí s textařem Liborem Myslivečkem, a začal tak vznikat velmi kvalitní textový materiál a samozřejmě i dlouholetá spolupráce. Vzniká několik demosnímků. Zvuk je navíc obohacen o kontrabas, se kterým Šperháku vypomohl Petr Chlud. Na podzim s kapelou začíná hrát David Šedivý, který obstarává flétny a klavír, v prosinci odchází z kapely zpěvačka Simona Králová. Skupina se přejmenovává na Šperk a zacvičuje baskytaristu Pavla Husára, zvaného Kačes. Tím startuje další éra s velmi úspěšnou sestavou Hrachový (akustická kytara) - Šedivý (flétny, klavír) - Chrastina (akustická kytara) - Husár (baskytara)

V lednu roku 1984 do kapely přichází zpěvačka Jana Dubnická. Na jaře se přidává ke kapele druhý textař Jan Mrlík a přináší další povedené texty. V květnu přichází velký zlom v historii skupiny, protože ze Šperku se definitivně stává FLERET. V červnu z kapely odchází Jana Dubnická a toho času se s kapelou seznamuje Vlasta Redl, což mělo pro Fleret a Vlastu obrovský a zásadní vliv. 8. února roku 1985 se Fleret zúčastní okresního kola Porty v Gotwaldově, z prvního místa postupuje do Brna a tam z třetího místa přímo do finále, které se odehrává na Lochotíně v Plzni a Fleret zde vystoupí s písní Bečva, kterou napsal Redl a Hrach zhudebnil.

Na začátku roku 1986 je z kapely vyhozen flétnista David Šedivý, aby se v březnu v plné síle vrátil i s novou posilou - zpěvačkou Táňou Březinovou. Fleret opět vyráží na plzeňskou Portu, aby s písní Letiště získal spolu s Vlastou Redlem Autorskou Portu. Po Portě v kapele končí Táňa Březinová a v létě dává výpověď také kytarista a spolu zakládající člen Petr Chrastina.

1987 - 1991

V létě roku 1987 se Fleret a Vlasta Redl vydávají potřetí na Portu do Plzně, aby představili píseň Večer křupavých srdíček. Za perfektní výkon si kapela odnáší Interpretační Portu a pomalu se dostává do povědomí hudebních fanoušků po celé republice. V září z kapely definitivně odchází kytarista Petr Chrastina a místo něj nastupuje Zdeněk Jurásek a další posilou je violoncellista Pavel Barnáš, přezdívaný Čutorka.

V roce 1988 z kapely odchází David Šedivý. Fleret natáčí ve studiu čtveřici písniček na EP Sbohem galánečko. Ve studiu je kapela s novými členy Zdeňkem Juráskem, Pavlem Barnášem a také s dalším nováčkem Lubošem Kovářem, výborným flétnistou a kytaristou.

V roce 1989 se na trhu objevuje EP Sbohem galánečko. Fleret koncertuje také ve Francii a před Vánocemi se vydává do Vídně, kde hraje s úspěchem koledy české i moravské.

V lednu 1990 se do kapely vrací spolu zakládající člen a kytarista Petr Chrastina a pomalu se začíná připravovat první regulérní deska Fleretu pro natěšené fanoušky, kterých stále přibývá.

V dubnu 1991 Fleret natáčí první desku Tož vitajte, ogaři!. Ta krásně mapuje "fleretí" tvorbu od roku 1982 až do začátku devadesátých let ve složení Hrachový - Husár - Jurásek - Chrastina. Mezi hosty se objevili například Pavel Barnáš, Jan Valendin (bicí, piáno), David Šedivý (zpěv) nebo Stáňa Bartošík (housle).

1992 - 1996

V roce 1992 se houslista Stáňa Bartošík definitivně stává stabilním členem Fleretu a přivádí s sebou také nového bubeníka Jiřího Hlavničku, zvaného Heglas. V nové sestavě Hrachový - Husár - Bartošík - Chrastina - Hlavnička se tak začínají připravovat písničku na druhou desku.

Od března 1993 natáčí Fleret své druhé LP. V dubnu dostává výpověď kytarista Petr Chrastina a volné místo zaplňuje čerstvý maturant Vladan Heča, přezdívaný Číňan. LP vychází v září pod názvem Secondhand za hubičku. Zvuk Fleretu začíná být opravdu rázem tvrdší. Počet fanoušků stále roste. Rodí se dva zbrusu nové videoklipy k písni To sa nerozchodí a Kurnikšopatožtone.

Jednoho dne roku 1994 se Zdeněk Hrachový dává do řeči s legendou lidové písně Jarmilou Šulákovou. Během listopadu se kapela zavírá do studia, aby nahrála třetí řadovou desku, na dlouhé roky nejúspěšnější a u fanoušků nejoblíbenější.

Začátkem července roku 1995 vychází třetí deska Fleretu s názvem Zafúkané. Premiéru s kapelou zažívá i Jarmila Šuláková, díky čemuž dochází k ještě mnohem intenzivnějšímu spojení rockové muziky s folklorem a také získává další posluchače. K titulní písničce Zafúkané vzniká videoklip. Během října Fleret nahrává první společnou desku s valašskou královnou. Rok 1995 byl pro Fleret zlomový také z toho důvodu, že se stal zcela profesionální kapelou.

Očekávaná první společná deska Fleretu a Jarmily Šulákové vychází v roce 1996 a nese název Fleret a Jarmila Šuláková. Kačese nahrazuje zapálený vinař z Napajedel Vladimír Mokráš, přezdívaný Dědek. Ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm vzniká videoklip k písni Juro, ty už nejsi to, co býval.

1997 - 2001

V lednu 1997 se kapela ve složení Hrachový - Bartošík - Hlavnička - Heča - Mokráš opět zavírá do studia, během dubna probíhají poslední dodělávky a páté řadové album Fleretu s názvem Z hůry dané je rázem na světě. V tomto roce kapela také dělá předskokany světoznámým Jethro Tull ve Zlíně v rámci World Tour ´97. K desce se také natáčí nový videoklip na píseň Ukažte mi cestu dom

V roce 1998 je na trh uvedena reedice prvního řadového alba Fleretu Tož vitajte, ogaři + bonus. V dubnu kapelu poprvé opouští bubeník Jiří Hlavnička. Heglasova místa se ujímá Květoslav Balšán, zvaný Bonzo či Květák. K patnáctým narozeninám kapely vychází u nakladatelství Hitbox publikace s názvem Písně skupiny Fleret od A do Ž, jde o zpěvník.

Na jaře roku 1999 dokončuje Fleret novou desku Tož tadyk ju máte. Rozrůstá se textařský tým o Milana Matějku.

Časté dotazy fanoušků týkající se koled donutí v roce 2000 k vydání ryze vánoční desky, další deska Fleretu a Jarmily Šulákové s názvem Tož ščasné a veselé, čítající celkem 20 vánočním koled je na světě.

Je rozhodnuto - výběrová deska Fleretu bude natočena živě a tak hned z jara roku 2001 vychází deska s názvem To najlepší - Kurnikšopatožtojo! Na podzim vychází knížka Tož štrngnime si spolem!, jejímž autorem je Ilja Kučera ml., která mapuje dosavadní osmnáctiletou historii kapely.

2002 - 2006

Během dubna roku 2002 Fleret natáčí další řadové album a již v prosinci vychází pod názvem Trnkostroj.

V roce 2003 Fleret slaví dvacet let a do kapely přichází nový manažer Vladimír Chromeček, bývalý basák a manažer skupiny Kamelot. Po pěti letech se uskutečňují personální změny v kapele, loď opouští Vladimír Mokráš a nahrazuje ho mladý a výborný baskytarista Tomáš Koudelka, řečený Koudy. Následně se do kapely vrací starý známý bubeník Jiří Heglas Hlavnička. Působení Květoslava Balšána je tak u konce. Během léta vznikají ve Vizovicích hned dva videoklipy - k písním Vý aj pý a Pláňka. Během podzimu se rodí zpěvník s názvem Písně skupiny Fleret od A do Ž - 2. díl.

V květnu roku 2004 odchází po dlouhých jedenácti letech Vladan Heča a jeho místo přebírá Vítek Rokyta, přezdívaný Orf.

V roce 2005 se naposled koná festival Valašský frgál, který dlouhá léta pořádal sám kapelník Zdeněk Hrachový.

Téměř celý leden roku 2006 připravuje Fleret ve studiu další (v pořadí již třetí) společnou desku s Jarmilou Šulákovou, která vychází v létě pod názvem Zapřahajte žebřiňák.

2007 - 2011

Když to shrneme, Fleret má na svém kontě již několik desek, knihu nebo dva zpěvníky. Od roku 2007 má ale také své vůbec první DVD, které se natáčelo v pražském Lucerna Music baru. DVD nese název Fleret - Live koncert. V Zádveřicích u Vizovic se koná první ročník Rockové noci pod hvězdami, kterou opět pořádá Hrach.

Začátek roku 2008 se nese v duchu oslav pětadvacátého výročí kapely. Na podzim vychází časopis s názvem Čtvrtstoletník č. 1, který napsal Ilja Kučera ml.

Od února roku 2009 je kapela zavřená ve studiu, jelikož nastal čas roztočit novou desku, v tomto roce se také valašská královna Jarmila Šuláková dožívá úctyhodných 80. let a na její počet se vydává dvoj CD obsahující reedici alba Fleret a Jarmila Šuláková a živák s Jarmilkou a vychází pod názvem Až zavřu dvéři. Vše pomalu spěje k tomu, že kapelu opustí baskytarista Koudy a na jeho místo nastupuje mladý Marek Abrahám z Dubnice nad Váhom.

Hned začátkem roku 2010 se pánům z Fleretu dostává velkého a významného ocenění, který mu uděluje zastupitelstvo města Vizovice - Cenu města Vizovice za propagaci města. V kapele to začíná skřípat mezi Heglasem, kterého v kapele nahrazuje zkušený bubením David Filák.

1. června 2011, tedy na Den dětí, vychází již jedenáctá řadová deska Fleretu s názvem O krásách Valašska, jde o vynikající album, rovnající se legendárnímu dílu s názvem Zafúkané. Definitivně poslední plánované vystoupení s valašskou královnou Jarmilkou Šulákovou je na programu 21. srpna v rámci koncertu na Trnkobraní. Jarmila Šuláková odchází po mnoha a mnoha letech aktivní pěvecké kariéry do zaslouženého důchodu.

2012 - 2013

Na začátku roku 2012 přichází smutná zpráva, jelikož náhle umírá dvorní textař Fleretu Milan Matějka. V polovině roku definitivně končí svou manažerskou práci Laďa Chromeček a plnohodnotně jej nahrazuje Silvia Majerčáková (později Hrachová).

Významný rok v historii Fleretu je rok 2013, jelikož kapela slaví neuvěřitelných 30 let. 8. dubna vyšla výběrová best of deska Umělci na šňůře obsahující největší hity kapely, které byly nahrány živě během koncertu v ostravském Studiu 1 Českého rozhlasu. S knihou mapující celých 30 let kapely přichází mladý a nadějný spisovatel Jakub Malovaný, kniha nese název Umělci na šňůře. Na speciálních koncertech se samozřejmě křtí nová deska a objevují se navíc staré dobré tváře, jako Kačes, Číňan, Dědek nebo Chrasťa. Na podzim se ve větší míře rozjela série akustických koncertů po menších prostorech. Fleret v sestavě Hrachový (kytara, zpěv) – Bartošík (housle, zpěv) – Filák (cajon, zpěv) objížděl kluby, divadla i hospůdky a fanouškům servíroval to nejlepší ze své tvorby v komorních úpravách.

2014 - 2015

V březnu 2014 přichází zajímavá zpráva, a sice že Fleret navazuje spolupráci s hvězdami kysúckého neba – zpěvačkou Helenou Zahradníkovou a Romanem Bienikem, hráčem na píšťaly, dudy a fujaru. Toto řekněme unikátní spojení ve výsledku přineslo jen pár koncertů, na kterých jsme mohli vidět netradičně vizovickou kapelu, jak v několika písničkách doprovází dvojici folklórních muzikantů. Nicméně brzy Fleret pochopil, že Valašsko je Valašsko, a koncertní program vrátil do starých a osvědčených kolejí. Velmi zásadní koncert proběhl 3. května ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Jednalo se o charitativní akci Českého rozhlasu Dvojky a Valašského muzea v přírodě na podporu opravy vyhořelého objektu Libušín na Pustevnách. V létě spatřil světlo světa zbrusu nový zpěvník 75 největších hitů kapely, na nějž čekali fanoušci více jak deset let. V srpnu Fleret samozřejmě nevynechal tradiční vizovické Trnkobraní a během koncertu pasoval zpěvák František Segrado Hracha na rytíře Řádu modré trnky. Jarmila Šuláková oslavila krásných 85 let a na její počet je ve vsetínském kulturáku uspořádaný velký galakoncert, na němž je Jarmilka přítomna osobně a mezi gratulanty samozřejmě nechybí ani Fleret.

Od 22. do 26. dubna 2015 je Fleret opět ve svém oblíbeném Studiu 1 Českého rozhlasu v Ostravě, kde nahrává dvanáctou řadovou desku pojmenovanou Hopa Bejbe. V květnu hraje Fleret poprvé bez baskytaristy Marka Abraháma, který bohužel oznámil, že odchází, a to z čistě osobních důvodů. Kapelník se tak neodkladně musí poohlížet po plnohodnotné náhradě za Marka a už 4. června si testuje dalšího mladíka – zlínského rodáka Radka Postavu. V létě se oba basáci střídají, Marek ještě dohrává koncerty, pokud mu to čas umožní. Radek si poprvé s Fleretem zahrál 13. června v Hodslavicích. O pět dní později oficiálně vychází deska Hopa Bejbe a 27. června je slavnostně pokřtěna na dalším pro Fleret tradičním koncertním místě – na pozlovickém hotelu Ogar. V září se uskutečnily hned dvě derniéry – 13. 9. odehrál Fleret definitivně poslední koncert s hvězdami kysúckého neba Helenou Zahradníkovou a Romanem Bienikem a to podstatnější a zásadnější se uskutečnilo 19. 9., kdy se v Hlohovci s dvorní kapelou Valašského království rozloučil Marek Abrahám a na jeho místo definitivně nastoupil Radek Postava. Na konci listopadu vychází Hopa Bejbe v limitované edici tři sta kusů na vinylu a při té příležitosti kapela Fleret rozsvěcuje vánoční strom v Ostravě.

2016 - 2017

Od začátku roku 2016 připravuje Fleret nový videoklip. Vybral si píseň Mrtvém přes cestu a dává se dohromady s Městským divadlem Zlín a jeho tehdejší uměleckou šéfkou a režisérkou Hanou Mikoláškovou, která se postarala o námět, scénář i obsazení. Bravurní záběry má na svědomí kameraman Mejla Basel, kterého Hrach poznal během natáčení filmu Děda. Videoklip vznikl 16. srpna v Zádveřicích a Jasenné. V hlavních rolích se blýskli herci František Segrado, Vojtěch Johaník, Jan Holcman a herečka Markéta Kalužíková. Zdatně však této čtveřici sekundovali přátelé Fleretu a obyvatelé obce Zádveřice, kteří si mezi sebe rozdělili epizodní roličky. Celé léto má Fleret tradičně pracovní. Rocková noc pod hvězdami slavila desáté výročí a gratulovat jí přijela mimo jiné i legendární Laura a její tygři. V říjnu přichází další šok, tentokrát však v pozitivním slova smyslu. Fleret bude pokračovat v tradici a opět bude koncertovat se Šulákovou - ke spolupráci oslovil dceru valašské královny Zuzanu Pavlůskovou. Už 26. listopadu se Fleret společně se Zuzanou Šulákovou vydává na předvánoční koncert do Opavy. V listopadu je ale pozornost věnována také Jarmile Šulákové, o které konečně vychází první kniha. Autorem autorizované biografie Obyčejná valašská cérka je spisovatel Josef Petrů.

Na začátku února 2017 nečekaně umírá královna lidové písně Jarmila Šuláková ve věku osmdesáti sedmi let. „Paní Šuláková odešla v sobotu 11. února v odpoledních hodinách ve vsetínské nemocnici po krátké nemoci,“ informovala veřejnost manažerka Fleretu Silva Hrachová. Veřejný pohřeb ve

vsetínském kině Vatra proběhl 16. února a rozloučit se přišli kolegové a kamarádi z valašských souborů, z Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů muziky Technik i z kapely Fleret. V době od 26. do 30. října se kapela zase zabydlela v ostravském Studiu 1 Českého rozhlasu a začala nahrávat novou desku s názvem Všecko bude.

2018...

S rokem 2018 vstupuje Fleret do své pětatřicáté sezóny. Další rok oslav je tady. 8. ledna si kapela naděluje třináctou řadovou desku s názvem Všecko bude. Na začátku února oznamuje David Filák, že v kapele končí. Za bubny ho tak nahrazuje zkušený Rosťa Koplík. Ještě se starým bubeníkem však Fleret odehraje velký narozeninový koncert ve vyprodaném velkém sále pražské Lucerny. Gratulovat přišli například Jaromír Nohavica, František Segrado, Vlasta Redl nebo Jindra Kejak. V Lucerně je poprvé představena i nová publikace Jakuba Malovaného, která doplňuje historii kapely a navazuje na předchozí titul Umělci na šňůře. V létě vystupuje Fleret na festivalu Masters of Rock, tentokrát však netradičně, společně s finskou folk-metalovou legendou Korpiklaani. Neopakovatelný moment je zvěčněný na festivalovém DVD. Na podzim vychází další DVD, tentokrát se záznamem koncertu z Lucerny.

Galerie Diskografie

Diskografie

Sbohem galánečko (1990)

 • Na trhu
  (Fleret / L. Mysliveček)
 • Holky z Utopie
  (Z. Hrachový / V. Redl)
 • Trnkobraní
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Sbohem galánečko
  (V. Redl / V. Redl)

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – zpěv, dvanáctistrunná kytara, sbor
 • Zdeněk Jurásek – kytara, sbor
 • Pavel Husár – zpěv, baskytara, tamburína, sbor
 • Luboš Kovář – zobcová flétna, sbor
 • Pavel Barnáš – violoncello…a hosté
 • Vladimír Mikulec – flétna, piano
 • Jan Valendin – tympány, kongo, timbales

odpovědný redaktor Miroslav Velfl – na realizaci spolupracoval Michal Konečný – cover © 1990 Pavel Beneš – photo © 1990 Vladislav Velecký – sleeve-note © 1990 Michal Konečný – PANTON, vydavatelství českého hudebního fondu, Říční 12, 118 39 Praha 1

Panton – EP Cesty 17

Kritika z obalu desky:

Jsou prostoupeni folklórem až běda, i když tuhle svoji devizu spíš utajují, než aby ji vystavovali na odiv. Jsou i trochu drsnější, než by možná byli, kdyby bydleli o pár desítek kilometrů jižněji. Ale moravský živel v nich každopádně utajen je a hrozí, že bude každou chvíli explodovat. A taky exploduje. Na sportovním kolbišti byste jistě našli kapely, které by zahrály přesněji, jistěji, ba i stylověji. Fleret zaujal spíš svou spontánní neuhlazeností, rtuťovitou vitalitou a rozverností. Napětí a pohyb byly od začátku i v sestavě kapely. Zdá se však, Že k natočení této desky se Fleret sešel ve své zatím nejšťastnější sestavě. Začátky nebyly příliš snadné. Bývalí členové bigbítových kapel se setkali po vojně a neměli nástroje. Navíc tvrdá hudba už v nich byla vypreparovaná, vysušená a folk nabízel nové možnosti, lidský rozměr a textové sdělení. Psal se rok 1983 a o dva roky později se prokousali výběrovými koly až do finále Porty v Plzni. V roce 1986 vyzpívala kapela Vlastimilu Redlovi hlavní cenu autorské soutěže Porty za píseň Letiště a pak pomáhala i ke zlidovění jeho Večeru křupavých srdíček a Galánečky. Vrcholným oceněním pro Fleret byla hlavní cena na Portě 87. Kapitola spolupráce s písničkářem, skladatelem a textařem Vlastou Redlem přinesla nádherné ovoce a byla už uzavřena, i když její možné pokračování v budoucnu se nevylučuje. Skupina nyní spoléhá na vlastní autory, hlavně na skladatele Zdeňka Hrachového a textaře Libora Myslivečka. Fleret vlastně neoplývá výraznými zpěváckými osobnostmi. Přesto vokál, poskládaný z obyčejných, ba syrových hlasů, působí ve svém celku jako pohlazení. Kapela srší instrumentální invencí a bohatstvím ve střídaných nástrojích. Mám pocit, že Fleret výrazně ovlivnil současné folkové kapelové myšlení.

Více

Tož vitajte, ogaři! (1991)

 • Na valašském bále
  (Z. Hrachový, L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Příběh Fanoša v pálenici usnuvšího
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Bečva
  (Z. Hrachový, D. Šedivý / V. Redl)
 • Blahopřání k maturitě
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Janova hora
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Ej, hudci, hudci
  (L. Kovář / J. Mrlík)
 • Umělci na šňůře
  (V. Redl, Fleret / V. Redl)
 • Na námluvách
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Ovce
  (Z. Jurásek / P. Suchánek)
 • Baba Jaga
  (Fleret / autor neznámý)
 • Jobova zvěst
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Hřbitovy ptáků
  (Z. Hrachový, D. Šedivý / L. Ploček)
 • Trnkobraní
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Hospoda U Davida
  (Z. Hrachový, Z. Jurásek / V. Redl)
 • La belle dame sans merci
  (Z. Hrachový, D. Šedivý / L. Ploček)

 

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – kytary, mandolína, zpěv
 • Zdeněk Jurásek – kytary, foukací harmonika, flétny, zpěv
 • Pavel Husár – zpěv, baskytara
 • Petr Chrastina – kytary, zpěv
 • …a hosté
 • Pavel Barnáš – violoncello
 • Stanley Bartošík – housle
 • Jan Valendin – bicí, percussion, piano
 • David Šedivý – zpěv
 • Mirek Hromádka – piano
 • Tonda Molek – sbor
 • Pavel Nosálek – sbor
 • Jarda Bužek – sbor
 • Vladimír Mikulec – flétna
 • Olaf- Martínek – tahací harmonika
 • Tonda Janů – bekot ovcí
 • Víťa Lysáček – saxofon

Zvláštní poděkování patří vydavatelům humoristického časopisu TRNKY­BRNKY

zvuk Ivo Viktorin, Petr Vavřík – cover © František Němeček 1991 photo © Josef Kocián 1991 – produced by Zdeněk Jurásek – printed by Grafobal, Skalica – vydává FLERET PUBLIKUM, Zálešná II/3413, Zlín 1991 – nahráno v dubnu 1991 v prostorách malenovického kina a ve studiu “V” ve Zlíně.

Více

Secondhand za hubičku (1993)

 • To sa rozchodí
  (hudba S. Bartošík)
 • Tanec /part. 1/
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • To sa nerozchodí
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • V téhle hospodě
  (Fleret / J. Mrlík)
 • Z Nashvillského podchoda
  (K. Markytán / K. Markytán)
 • To teda hledím
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Cestou z Bílého koně
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček, L. Ploček)
 • Tanečnica
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Třeba sa to rozchodí
  (hudba S. Bartošík)
 • Kurnikšopatožtone
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Metellica
  (V. Redl / J. Hlavnička st.)
 • Sucho v hubě
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Noční můra z LM street
  (Fleret / J. Hlavnička, Fleret)
 • Tanec /part. 2/
  (Z. Hrachový / V. Redl)
 • Eště nejsme po večeři
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)

 

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – kytary, mandolína, zpěv
 • Pavel Husár – zpěv, baskytara
 • Stanislav Bartošík – housle. zpěv
 • Jiří Hlavnička – bicí nástroje, zpěv
 • Petr Chrastina – kytary, zpěv
 • …a hosté
 • Jan Valendin – bicí nástroje
 • maestro Richard Kroczek st. – housle
 • Eva Křížová – flétny
 • Táňa Březinová – zpěv
 • Karel Markytán – zpěv
 • Vlasta Redl – ostatní nástroje

nahráno v březnu 1993 ve studiu “V” ve Zlíně – zvuk Ivo Viktorin, Petr Vavřík – produkce Vlasta Redl – aranžmá Stanislav Bartošík, Zdeněk Hrachový, Pavel Husár – cover photo Petr Baklík – cover design Petra Hlavničková – © Monitor Records Ltd., Kovářova 39, Praha 5 – Stodůlky

Více

Zafúkané (1995)

 • Vlezlá píseň
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Třetí zvonění (Před narozením)
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Pasák Janek
  (Z. Hrachový, P. Husár / J. Hlavnička st.)
 • Čistá jak Vizovice
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Na stromě
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Ševcovská
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Soudná noc
  (Z. Hrachový, S. Bartošík / J. Mrlík)
 • Vztek
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Svatý za dědinů
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Anděl
  (Z. Hrachový, P. Husár / L. Ploček)
 • Listy
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Zafúkané
  (L. Mysliveček, Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Doma najlepší
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – kytara, zpěv
 • Pavel Husár – zpěv, baskytara
 • Stanislav Bartošík – housle. zpěv
 • Jiří Hlavnička – bicí nástroje, percussion, zpěv
 • Vladan Heča – el. kytara, flétna
 • …a hosté
 • Jarmila Šuláková – zpěv
 • Pavel Barnáš – violoncello
 • Eva Křížová – flétny
 • Klement Jochymek – el. kytara
 • Richard Dvořák – piano
 • Jiří Hlavnička st. – heligónka
 • Petr Zubalík – klarinet
 • Zdeněk Jurásek – akustická kytara
 • Petr Vavřík – baskytara

Zvláštní poděkování patří majitelům “Hospůdky U kovárny”. Aranžmá Stanislav Bartošík, FLERET – nahráno v listopadu 1994 ve studiu “V” ve Zlíně – zvuk Ivo Viktorin, Petr Vavřík, Klement Jochymek – mastering ČF Rudolfinum, Oldřich Slezák – produkce Stanislav Bartošík – cover photo © Lubomír Štícha – cover design © Miroslav Fechtner – layout © CONTIMEX s.r.o., Brno

Více

Fleret & Jarmila Šuláková (1996)

 • Sviť měsíčku jasno
  (lidová)
 • Beskyde, beskyde
  (lidová, úprava S. Bartošík)
 • Aj, vdaj sa, vdaj sa
  (lidová, úprava Z. Hrachový)
 • Vojáčku, vojáčku
  (lidová, úprava S. Bartošík, Z. Hrachový)
 • Eště stójí, eště je
  (lidová, úprava S. Bartošík, Z. Hrachový)
 • Nasila si žitečka
  (lidová, úprava J. Rokyta)
 • Vojna
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Hore Provodovem
  (lidová, úprava S. Bartošík)
 • Hore ropovodem
  (hudba P. Zubalík)
 • Juro, ty už nejsi to, cos býval
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Mikuláš
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Husaři jedú
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Ej, hudci, hudci
  (L. Kovář / J. Mrlík)
 • Zakopl sem o ježka
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Odchod bači
  (hudba S. Bartošík)
 • Ovečky zaběhnuté
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Sviť měsíčku jasno
  (lidová)

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – kytara, zpěv
 • Pavel Husár – zpěv, baskytara
 • Stanislav Bartošík – housle. zpěv
 • Jiří Hlavnička – bicí nástroje, percussion, zpěv
 • Vladan Heča – el. kytara, flétna
 • Jarmila Šuláková – zpěv
 • …a hosté
 • Zuzana Pavlůsková – zpěv
 • Eva Křížová Burešová – flétna
 • Pavel Barnáš – violoncello
 • Petr Vavřík – baskytara
 • Richard Dvořák – piano
 • Petr Zubalík – klarinet

Aranžmá Stanislav Bartošík, Zdeněk Hrachový – nahráno v říjnu 1995 ve studiu “V” ve Zlíně – zvuk Ivo Viktorin, Petr Vavřík, Klement Jochymek – mastering ČF Rudolfinum, Oldřich Slezák – produkce Zděněk Hrachový, Stanislav Bartošík, Petr Kunc – photo © Jef Kratochvíl – design © Jiří Eliška – lito CONY COLOR – W music, Petr Kunc, Bzenec 29

Více

Z hůry dané (1997)

 • Šak máte nalété
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Gdesi gdosi komsi cosi
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Čert
  (Z. Hrachový, S. Bartošík / L. Mysliveček)
 • Takú ti lištím
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Na hůře
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Pozdě na hlasitou hudbu
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Furt enom čekat
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Aj gdyž není středa
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Ach, tá moja milá
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Dost zaťatá sekera
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Krátká
  (L. Mysliveček, Fleret / L. Mysliveček)
 • Dlúhá
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Ukažte mi cestu dom
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Z hůry dané
  (hudba S. Bartošík, P. Vavřík)

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – kytara, mandolína, zpěv
 • Stanislav Bartošík – housle, kazoo, foukací harmonika, měchy dud, zpěv
 • Jiří Hlavnička – bicí nástroje, percussion, trubka, zpěv
 • Vladan Heča – el. kytara, kytara, klarinet
 • Vladimír Mokráš- baskytara, zpěv
 • …a hosté
 • Petr Vavřík – dudy, zpěv
 • Milan Straka – klarinet, píšťalka, sopransaxofon
 • Richard Dvořák – piano
 • Pavel Skopal – trubka
 • Cimbálová muzika Valašica
 • Petr Zubalík – klarinet
 • …a domácí
 • Libor Mysliveček – kytara (koncertní), zpěv (operní)

Aranžmá Stanislav Bartošík, Fleret – nahráno v lednu a dubnu 1997 ve studiu “V” Ivo Viktorina ve Zlíně – zvuk Petr Vavřík, Klement Jochymek – mastering Michal Pekárek, Rudolfinum – produkce Stanislav Bartošík – cover photo a cover design Jan Kozák – layout Contimex spol. s r.o., Brno – © W music, Petr Kunc, Bzenec 29

Více

Tož vitajte, ogaři! + Bonus (1998)

 • Na valašském bále
  (Z. Hrachový, L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Příběh Fanoša v pálenici usnuvšího
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Bečva
  (Z. Hrachový, D. Šedivý / V. Redl)
 • Blahopřání k maturitě
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Janova hora
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Ej, hudci, hudci
  (L. Kovář / J. Mrlík)
 • Umělci na šňůře
  (V. Redl, Fleret / V. Redl)
 • Na námluvách
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Ovce
  (Z. Jurásek / P. Suchánek)
 • Baba Jaga
  (Fleret / autor neznámý)
 • Jobova zvěst
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Hřbitovy ptáků
  (Z. Hrachový, D. Šedivý / L. Ploček)
 • Trnkobraní
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Hospoda U Davida
  (Z. Hrachový, Z. Jurásek / V. Redl)
 • La belle dame sans merci
  (Z. Hrachový, D. Šedivý / L. Ploček)
 • Večer křupavých srdíček
  (V. Redl, Z. Hrachový / V. Redl)
 • Letiště
  (V. Redl / V. Redl)
 • Sbohem galánečko
  (V. Redl / V. Redl)

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – kytara, mandolína, zpěv
 • Pavel Husár – baskytara, zpěv
 • Zdeněk Jurásek – kytary, foukací harmonika, flétny, zpěv
 • Petr Chrastina – kytary, zpěv
 • …a hosté
 • Pavel Barnáš – violoncello
 • Stanley Bartošík – housle
 • Jan Valendin – bicí, percussion, piano
 • David Šedivý – zpěv
 • Mirek Hromádka – piano
 • Tonda Molek – sbor
 • Pavel Nosálek – sbor
 • Jarda Bužek – sbor
 • Vladimír Mikulec- flétna
 • Olaf Martínek – tahací hamronika
 • Tonda Janů – bekot ovcí
 • Víťa Lysáček – saxofon

Nahráno v dubnu 1991 v prostorách malenovického kina a ve studiu “V” ve Zlíně – zvuk Ivo Viktorin, Petr Vavřík a Fleret 1998

Více

Tož tadyk ju máte (1999)

 • Iná
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Tak už sme došli
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Noční hlídač
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Manekýna
  (Z. Hrachový / L. Ploček)
 • Svadební
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Láhev od Romance
  (Z. Hrachový / L. Ploček)
 • Nervi moje nervy
  (S. Bartošík, Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Byli naši byli
  (Z. Hrachový / M. Matějka)
 • Říkajú
  (L. Mysliveček, Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Aj gdyby co bylo
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Chladná studňa
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Čórtův hrád
  (hudba S. Bartošík)

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – kytara, mandolína, fujara (hajzlová trubka), zpěv
 • Stanislav Stáňa Bartošík – housle, 5-strunné housle (pampeliška), zpěv
 • Vladan Číňan Heča – zpěv, elektrická kytara
 • Vladimír Dědek Mokráš – baskytara (pražce i bezpražce), zpěv
 • Květoslav Bonzo Balšán – bicí nástroje, zpěv
 • …a hosté
 • tři tenoři – zpěv
 • Jarmila Šuláková – zpěv
 • Milan Straka – klarinet, saxofon a jiné píšťalky
 • Libor Vasilčenko . garmoška
 • Il Conte Canto a Salza Verde – morální podpora

Poděkování Stáňovi za přípravu pevné stravy a Rudolfu Jelínkovi za stravu tekutou.   Nahráno v listopadu 1998 a březnu 1999 ve studiu “V” ve Zlíně – zvuk Klement Jochymek a Petr Vavřík – mastering Disk – Libor Dvořáček, Boskovice – produkce Stanislav Bartošík & Fleret – aranžmá Stanislav Bartošík, Zdeněk Hrachový – cover photo Jan Kozák – cover design Tomáš Svoboda.

Více

Tož ščasné a veselé (2000)

 • Nesem vám noviny
 • Před chalupú, za chalupú
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Pásli ovce Valaši
  (valašská, úprava Z. Hrachový, S. Bartošík)
 • Co sa stalo, přihodilo
  (z Valašska, úprava Z. Hrachový, S. Bartošík)
 • Pastýři odešli
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Ančo, Kriško, děvčata
  (valašská, úprava Z. Hrachový, S. Bartošík)
 • Ten vánoční čas
  (valašská, úprava J. Rokyta)
 • Z jedné strany chvojka
  (valašská, úprava Z. Hrachový, S. Bartošík)
 • Báječný čas
  (Z. Hrachový / M. Matějka)
 • Gloria in excelsis Deo
  (česká, úprava Z. Hrachový, S. Bartošík)
 • My tři králové
 • Tříkrálová
  (Z. Hrachový / M. Matějka)
 • Štyry léta ovce pásli
  (valašská, úprava J. Rokyta)
 • Na mu kušu
  (z lašsko-valašského pomezí, úprava Z. Hrachový)
 • Betlém
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Tož hlavně veselé
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Na Vánoce dlúhé noce
  (valašská, úprava Z. Hrachový, S. Bartošík)
 • Tak sem sobě
  (z Valašska, úprava Z. Hrachový, S. Bartošík)
 • Zdráv buď Ježíšku malý
  (valašská, úprava J. Rokyta)
 • Den přeslavný
  (česká, úprava P. Havlík, M. Ošanec)
 • Tichá noc

 

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – zpěv, akustické kytary, fujara
 • Stanislav Stáňa Bartošík – zpěv, housle, basové housle, mandolíny
 • Vladan Heča – zpěv, elektrické kytary, mandolína
 • Vladimír Mokráš – zpěv, baskytara
 • Květoslav Balšán – zpěv, bicí nástroje
 • …a hosté
 • Jarmila Šuláková – zpěv
 • Panther tuba band
 • Milan Straka – flétny, klarinety, saxofony, foukací harmonika
 • Jan Rokyta – cimbál
 • Dan Skala – cimbál
 • Zdeněk Tofel – zpěv
 • Komorní skupina CM Technik
 • Zdeněk Kňučík Navrátil – recitativ

Natočeno ve studiu 1 Českého rozhlasu v Ostravě 2000.
Zvláštní poděkování za materiální zásobování během natáčení
Masokombinátu Krásno za dodávku tuhé stravy, Rudolfu Jelínkovi za průběžné doplňování tekutin a Stáňovi Bartošíkovi za každodenní přípravu slavnostní studiové tabule. Pracovníkům ČRo v Ostravě za vytvoření krásné vánoční atmosféry v letních měsících.

Více

To najlepší - Kurniškopatožtojo (2001)

 • Na Valašském bále
  (Z. Hrachový , L. Mysliveček / L. Mysliveček)
  [1991 – Tož vitajte, ogaři]
 • Na Královej holi
  (slovenská lidová, úprava Z. Hrachový, S. Bartošík)
  [BONUS]
 • Sucho v hubě
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
  [1993 – Secondhand za hubičku]
 • Kurnikšopatožtone
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
  [1993 – Secondhand za hubičku]
 • Takú ti lištím
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
  [1997 – Z hůry dané]
 • Šak máte nalété
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
  [1997 – Z hůry dané]
 • Trnkobraní
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
  [1991 – Tož vitajte, ogaři]
 • Pozdě na hlasitou hudbu
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
  [1997 – Z hůry dané]
 • Jarkův život
  (Z. Hrachový / J. Vyoral)
  [BONUS]
 • Zafúkané
  (L. Mysliveček, Z. Hrachový / L. Mysliveček)
  [1995 – Zafúkané]
 • Tanec
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
  [1993 – Secondhand za hubičku]
 • Soudná noc
  (Z. Hrachový, S. Bartošík / J. Mrlík)
  [1995 – Zafúkané]
 • Anděl
  (Z. Hrachový, P. Husár / L. Ploček)
  [1995 – Zafúkané]
 • Janova hora
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
  [1991 – Tož vitajte, ogaři]
 • Aj gdyby co bylo
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
  [1999 – Tož tadyk ju máte]
 • Čistá jak Vizovice
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
  [1995 – Zafúkané]
 • Eště nejsme po večeři
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
  [1993 – Secondhand za hubičku]
 • Aj gdyž není středa
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
  [1997 – Z hůry dané]
 • Ukažte mi cestu dom
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
  [1997 – Z hůry dané]
 • Vlezlá píseň
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
  [1995 – Zafúkané]

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – zpěv, akustické kytary, fujara
 • Stanislav Bartošík – zpěv, housle, mandolíny
 • Vladan Heča – zpěv, elektrické kytary, flétna
 • Vladimír Mokráš – zpěv, baskytary
 • Květoslav Balšán – bicí nástroje

Zvláštní poděkování
všem fanouškům, kteří vážili cestu na natáčení a dotvářeli tak nezapomenutelnou atmosféru živého koncertu. Hudební režie: Stanislav Bartošík – zvuková režie: Lubomír Výrek – produkce Zdeněk Bartošík – Photos © Jan Kozák, Petr Soukup – Design © 2001 Bongo-Bongo pro AVAS s.r.o. – Cover editor: Dagmar Hájková – © 2001 Multisonic a.s., Žirovnická 2389, 106 00 Praha 10

Hudební režie: Stanislav Bartošík – zvuková režie: Lubomír Výrek – produkce Zdeněk Bartošík – Photos © Jan Kozák, Petr Soukup – Design © 2001 Bongo-Bongo pro AVAS s.r.o. – Cover editor: Dagmar Hájková – © 2001 Multisonic a.s., Žirovnická 2389, 106 00 Praha 10

Více

Trnkostroj (2002)

 • BUDE I TI TO K ČEM /2:03
  HUDBA: HRACHOVÝ, TEXT: LIBOR MYSLIVEČEK
 • V HOŘE PĚKNÁ JEDLICA /3:04
  HUDBA A TEXT: MILAN ŠVRČINA
  ÚPRAVA: HRACHOVÝ, BARTOŠÍK
 • NENÍ TO FAJNOVÉ /2:47
  HUDBA: HRACHOVÝ, BARTOŠÍK, TEXT: LIBOR PLOČEK
 • PLÁŇKA /3:11
  HUDBA: HRACHOVÝ, TEXT: LIBOR PLOČEK
 • V APATYCE /2:33
  HUDBA A TEXT: LIBOR MYSLIVEČEK
 • AŽ SLUNÉČKO ZAJDE /5:11
  HUDBA A TEXT: VOJTA „KIĎÁK” TOMÁŠKO
  ÚPRAVA: HRACHOVÝ, BARTOŠÍK
 • O TRNCE /2:51
  HUDBA: HRACHOVÝ, TEXT: PETR SOUKUP
 • JARKŮV ŽIVOT /2:57
  HUDBA: HRACHOVÝ, TEXT: JAN VYORAL
 • METR POD ZEMÍ /2:58
  HUDBA: HRACHOVÝ, TEXT: JAN MRLÍK
 • KÁCAJÚ STROMY /3:10
  HUDBA A TEXT: LIBOR MYSLIVEČEK
 • NA KRÁĽOVEJ HOLI – ORIGINAL /0:42
  LIDOVÁ ZE SLOVENSKA
 • NA KRÁĽOVEJ HOLl – ÚPRAVA /4:11
  LIDOVÁ ZE SLOVENSKA
  ÚPRAVA: HRACHOVÝ, BARTOŠÍK
 • EJ TRNKO, TRNEČKO /4:38
  HUDBA: HRACHOVÝ, TEXT: MILAN MATĚJKA
 • VÝ AJ PÝ /2:47
  HUDBA: HRACHOVÝ, BARTOŠÍK, TEXT: LIBOR MYSLIVEČEK
 • VIZOVICE /2:44
  HUDBA A TEXT: JINDRA KEJAK
  ÚPRAVA: BARTOŠÍK

CELKOVÝ ČAS – 46:42

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – zpěv, akustické kytary
 • Stanislav Stáňa Bartošík – zpěv, housle, mandolíny
 • Vladan Heča – elektrické kytary, mandolína
 • Vladimír Mokráš – zpěv, baskytara
 • Květoslav Balšán – bicí nástroje, zpěv
 • …a hosté
 • Petr Vavřík – baskytary
 • Milan Straka – píšťaly, klarinet, altsaxofon
 • Boris Urbánek – piano, klávesové nástroje, scratching
 • Jan Rokyta – cimbál
 • Petr Kolar – tahací harmonika
 • ANIČKA RYBNÍKÁŘOVÁ A ANNIA, OGAŘI Z RADIMOVA (GACA, KARAS, TONDA)

PODĚKOVÁNÍ KAPELNÍMU ŘEZNÍKOVI TOMÁŠI KUBÍČKOVI Z VIZOVIC A
JIRKOVI „SAGITARIUS” NAVRÁTILOVI ZA VÝROBU AKUSTICKÝCH KYTAR.

Více

Pumkanonem (2004)

 • Na uvítanů – přílet
  (Z. Hrachový/ J. Vyoral)
 • Aj bylo nebylo
  (Z. Hrachový/ M. Matějka)
 • Už sa mi o Tobě nezdává
  (L. Mysliveček, Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Dajme si do cimbála
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Hotel Ogar
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Z Ameriky na Habeš
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Poslední uniforma
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Halekačka
  (Z. Hrachový, S. Bartošík / J. Vyoral)
 • Bílá ofca rodiny
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Z ostudú su jedna ruka
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Ogaři, ogaři
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Song pro dřevorubce Ondřeje
  (Z. Hrachový / M. Matějka)
 • Blues o zlatým zubu
  (Z. Hrachový / ??)
 • Rozestýlám
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Pum kanonem – odlet
  (remake písně Na uvítanů – DJ Coudelka)

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrach Hrachový – zpěv, akustické kytary, fujara
 • Stanislav Stáňa Bartošík – zpěv, housle, mandolína
 • Vladan Číňan Heča – elektrická kytara
 • Tomáš Koudelka Vunderle – zpěv, baskytary, kytary, piano, hammond
 • Jiří Heglas Hlavnička – zpěv, bicí nástroje, trumpeta
 • Vítek Rokyta – elektrické kytary
 • …a hosté
 • Milan Straka – klarinet, soprán, saxofón
 • Pavel Rokyta – cimbál
 • Karel Machač – zpěv
 • Boris Urbánek – hammond
 • Radek Pastrňák – el. kytara
 • Pavel Dvořák – tuba
 • Vlastík Šmída – klávesy
 • Věra Špinarová – zpěv
 • Rosťa a Ema Mikešovi – perkuse
 • Lukáš Novotný – cello
 • Tomáš Kubíček, Tomáš Polívka, Ulja Kučera ml. – sbory

Zvláštní poděkování:
Vizovickému řezníkovi Tomáši Kubíčkovi za všechno,
firmě Rudolf Jelínek za stravu tekutou,
masokombinátu Krásno za stravu pevnou.

Od Hracha: Jirkovi “Sagitarius” Navrátilovi za kytaru.
Od Koudelky: Honzovi a firmě.
Děkujeme Sovákovi a múzám za inspiraci.

Aranžmá: Tomáš Vunderle, Stanislav Bartošík, Jiří Hlavnička, Zdeněk Hrachový, Nahráno: leden a březen 2004 ve studiu Českého rozhlasu v Ostravě, Zvukový mistr: Lubomír Výrek, Hudební režie: Stanislav Bartošík, Tomáš Vunderle, Mix a mastering: Studio AV SERVIS Vyšší Brod, Jan Friedl, Vláďa Čížek, Produkce: Zdeněk Hrachový, Foto kapely a design: 2004 Honza Hanuš, Cover design: 2004 Honza Hanuš

Více

Zapřahajte žebřiňák (2006)

 • Na dědině
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Já su od Lidečka
  (lidová – úprava: S. Bartošík, Z. Hrachový, V. Rokyta)
 • Nesedávaj v kůtě
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Že sa nestydíte
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Transylvánia
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Lélo, lélo
  (L. Mysliveček)
 • Jede Valach
  (lidová – úprava: J. Rokyta)
 • Juro, ty už nejsi to cos býval
  (Z. Hrachový / L.Mysliveček)
 • Vizovické pečivo
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Cérečka z Lidečka
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Na Vsetíně tam je lúka
  (lidová – úprava: Z. Kašpar, S. Bartošík, Z. Hrachový)
 • Ovečka
  (V. Rokyta / Fleret)
 • Počkaj, postoj
  (lidová – úprava: S. Bartošík)
 • Helekačka
  (L. Schmidt)
 • Gdyž sem šel z Mlacovy
  (lidová – úprava: S. Bartošík)
 • Zapřahajte žebřiňák
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Až zavřu dvéři
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrach Hrachový – zpěv, akustické kytary
 • Stanislav Stáňa Bartošík – zpěv, housle
 • Vítek Orf Rokyta – elektrické a akustické kytary, harmonika
 • Tomáš Koudelka Vunderle – zpěv, baskytary, kontrabas
 • Jiří Heglas Hlavnička – zpěv, bicí nástroje
 • …a hosté
 • Jarmila Šuláková – zpěv
 • Milan Straka – klarinet, soprán, saxofón
 • Martin Gelnar – cimbál
 • Vlastik Šmída – klávesy
 • Zdeněk Tofel – zpěv

Poděkování: Kapelnímu řezníkovi Tomáši Kubíčkovi za krásná těla,
firmě Rudolf Jelínek za stravu tekutou,
masokombinátu Krásno za stravu pevnou.

Od Hracha: Jirkovi “Sagitarius” Navrátilovi za vyrobené akustické kytary.
Od Koudelky: Honzovi a firmě MusicData.
Od Heglase: všem z firmy BD-DEY.
Ivoši Lysákovi za pronájem “Areálu u Lamberka” za účelem nastudování nových písní.

Nahráno: leden a duben 2006 ve studiu 1 Českého rozhlasu v Ostravě. Aranžmá: Fleret, Zvukový mistr: Lubomír Výrek, Hudební režie: Stanislav Bartošík, Vítek Rokyta, Mix: studio V – Libor Mikoška, Mastering: Petr Vavřík, Produkce: Zdeněk Hrachový, Foto: Petr Soukup, Design: Libor Machata

Více

DVD Fleret - Live koncert (2007)

 • Na dědině
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Zakopl sem o ježka
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Že se nestydíte
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Já su od Lidečka
  (lidová – úprava: S. Bartošík, Z. Hrachový, V. Rokyta)
 • Ukažte mi cestu dom
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Čórtúv hrád
  (S. Bartošík)
 • Metellica
  (V. Redl / J. Hlavnička st.)
 • Na Vsetíně tam je lúka
  (lidová – úprava: Z. Kašpar, S. Bartošík, Z. Hrachový)
 • Předávání Zlatých desek Multisonicu
  (Multisonic)
 • Pod horú je jatelinka
  (lidová – úprava: Z. Lapčíková)
 • Ej, v širém poli hruška
  (směs lidových písní – úprava: Z. Lapčíková)
 • Cérečka z Lidečka
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Gdyž sem šel z Mlacovy
  (lidová – úprava: S. Bartošík)
 • Ogaři, ogaři
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Jede Valach
  (lidová – úprava: J. Rokyta)
 • Počkaj, postoj
  (lidová – úprava: S. Bartošík)
 • Transylvánija
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Manekýna
  (Z. Hrachový / L. Ploček)
 • Zafúkané
  (L. Mysliveček, Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Gdyby byla Morava
  (lidová – úprava: S. Bartošík, Z. Hrachový)
 • Beskyde, Beskyde
  (lidová – úprava: S. Bartošík)
 • Takú ti lištím
  (Z. Hrachový, L. Mysliveček)
 • Šak máte nalété
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Vý aj pý
  (Z. Hrachový, S. Bartošík / L. Mysliveček)
 • Zapřahajte žebřiňák
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Ovečky zaběhnuté
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Kurnikšopatožtone
  (Z. Hrachový, L. Mysliveček)

Bonusy:
Zafúkané (videoklip)
Křížový výslech muzikantů a hostů
Záznam koncertu skupiny Fleret a hostů z Lucerna music baru v Praze 11.3. 2007.

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrach Hrachový – zpěv, akustická kytara
 • Stanislav Stáňa Bartošík – zpěv, housle
 • Vítek Orf Rokyta – elektrická kytara, harmonika
 • Tomáš Koudelka Vunderle – zpěv, baskytarya
 • Jiří Heglas Hlavnička – zpěv, bicí nástroje
 • …a hosté
 • Jarmila Šuláková – zpěv
 • Vladimír Mokráš – zpěv
 • Milan Straka – klarinet, soprán, saxofón, flétna
 • Zuzana Lapčíková – cimbál, zpěv
 • Ilja Kučera – spisovatel
 • Karel Vágner – producent

Poděkování: firmě Karla Vágnera (Multisonicu) za nápad natočit toto DVD a Vladimíru Chromečkovi za celkovou organizaci a propagaci koncertu.

Scénář: Zdeněk Hrachový

Kameramani: Hubert Hesoun, Jiří Červenka

Hlavní kameraman: David Cysař

Zvukový záznam: Luboš Chmelař

Mix a střih zvuku: Vlastislav Drozen

Střih: Martin Vandas

Režie záznamu: Martin Vandas

Produkce a výroba záznamu: DEMA Creative Production s.r.o.

Photos: Petr Soukup

Design obalu: Bongo-Bongo pro AVAS s.r.o.

Cover editor: Dagmara Hájková

Producent: Karel Vágner

Vydal: Multisonic

Více

Až zavřu dvéři (2009)

1CD je z roku 1995 s názvem Fleret a Jarmila Šuláková

 • Sviť měsíčku jasno
  (lidová)
 • Beskyde, beskyde
  (lidová, úprava S. Bartošík)
 • Aj, vdaj sa, vdaj sa
  (lidová, úprava Z. Hrachový)
 • Vojáčku, vojáčku
  (lidová, úprava S. Bartošík, Z. Hrachový)
 • Eště stójí, eště je
  (lidová, úprava S. Bartošík, Z. Hrachový)
 • Nasila si žitečka
  (lidová, úprava J. Rokyta)
 • Vojna
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Hore Provodovem
  (lidová, úprava S. Bartošík)
 • Hore ropovodem
  (hudba P. Zubalík)
 • Juro, ty už nejsi to, cos býval
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Mikuláš
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Husaři jedú
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Ej, hudci, hudci
  (L. Kovář / J. Mrlík)
 • Zakopl sem o ježka
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Odchod bači
  (hudba S. Bartošík)
 • Ovečky zaběhnuté
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Sviť měsíčku jasno
  (lidová)

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – kytara, zpěv
 • Pavel Husár – zpěv, baskytara
 • Stanislav Bartošík – housle. zpěv
 • Jiří Hlavnička – bicí nástroje, percussion, zpěv
 • Vladan Heča – el. kytara, flétna
 • Jarmila Šuláková – zpěv
 • …a hosté
 • Zuzana Pavlůsková – zpěv
 • Eva Křížová Burešová – flétna
 • Pavel Barnáš – violoncello
 • Petr Vavřík – baskytara
 • Richard Dvořák – piano
 • Petr Zubalík – klarinet

Aranžmá Stanislav Bartošík, Zdeněk Hrachový – nahráno v říjnu 1995 ve studiu “V” ve Zlíně – zvuk Ivo Viktorin, Petr Vavřík, Klement Jochymek – mastering ČF Rudolfinum, Oldřich Slezák – produkce Zděněk Hrachový, Stanislav Bartošík, Petr Kunc – photo © Jef Kratochvíl – design © Jiří Eliška – lito CONY COLOR – W music, Petr Kunc, Bzenec 29

 

2. CD je koncert s Jarmilou

 • Já su od Lidečka
  lidová, úprava S. Bartošík, Z. Hrachový, V. Rokyta
 • Že sa nestydíte
  Z. Hrachový, J. Mrlík
 • To sa nerozchodí
  Z. Hrachový, L. Mysliveček
 • Sucho v hubě
  Z. Hrachový, J. Mrlík
 • Lélo, lélo
  L. Mysliveček, L. Mysliveček
 • Na Vsetíně tam je lúka
  lidová úprava, Z. Kašpar, S. Bartošík, Z. Hrachový
 • Čórtův hrad
  Stanislav Bartošík
 • Až zavřu dvéři
  Z.Hrachový, L. Mysliveček
 • Nasila si žitečka
  lidová úprava Janek Rokyta
 • Transylvánia
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Vojna
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Manekýna
  (Z. Hrachový / L. Ploček)
 • Šak máte nalété
  (Z. Hrachový, L. Mysliveček)
 • Tam na mňa čeká (bonus)
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Gdyby byla Morava
  lidová, úprava S. Bartošík, Z. Hrachový
 • Beskyde, Beskyde
  lidová, úprava S. Bartošík
 • Neperte sa ogaré (bonus)
  Z. Hrachový, M. Matějka
 • Vý Aj Pí
  Z. Hrachový, L. Mysliveček
 • Zapřahajte řebřiňák
  Z. Hrachový, L. Mrlík
 • Odchod bači
  S. Bartošík
 • Ovečky zaběhnuté
  L. Mysliveček, L. Mysliveček
 • Hory sa černajú
  lidová halekačka
 • Kurnikšopatožtone
  Z. Hrachový, L. Mysliveček
 • Poďme domu večer je
  lidová halekačka

 

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrachový – kytara, zpěv
 • Tomáš Koudelka – zpěv, baskytara
 • Stanislav Bartošík – housle. zpěv
 • Jiří Hlavnička – bicí nástroje, percussion, zpěv
 • Vítek Rokyta – el. kytara, harmonika
 • Jarmila Šuláková – zpěv
 • …a hosté
 • Pavel Dvořák – zpěv
 • Milan Straka – klarinet

Nahrávka živého koncertu 27. 4. 2009 ve Studiu 1 Českého rozhlasu v Ostravě.

Hudební režie: Stanislav Bartošík, Zdeněk Hrachový, Jiří Hlavnička,

zvuková režie: Lubomír Výrek

produkce: Zdeněk Hrachový

total time: 120 minut

Více

O krásách Valašska (2011)

 • O krásách Valašska
  (text M. Matějka, hudba Z. Hrachový)
 • Neperte sa Ogaré
  (text M. Matějka, hudba Z. Hrachový)
 • Maloval mňa malíř
  (text M. Matějka, hudba Z. Hrachový)
 • Tam na mňa čeká
  (text L. Mysliveček, hudba Z. Hrachový a L. Mysliveček)
 • Láskovražda
  (text J. Vyoral, hudba Z. Hrachový)
 • Hostýnská romance
  (text M. Matějka, hudba Z. Hrachový)
 • Petrův zdar
  (text J. Mrlík, hudba Z. Hrachový)
 • Ondráš
  (text L. Mysliveček, hudba Z. Hrachový)
 • Kapůrková
  (text J. Mrlík, hudba Z. Hrachový)
 • Loutková
  (text L. Mysliveček a J. Petrů, hudba Z. Hrachový)
 • Utěká to utěká
  (text L. Mysliveček, hudba Z. Hrachový)
 • Ygelitka
  (text L. Mysliveček, hudba Z. Hrachový)
 • Bonus – SK Vizovice
  (text J. Mrlík, hudba Z. Hrachový)
 • Na dobrů noc
  (text J. Vyoral, hudba Z. Hrachový)

Nahrál a nazpíval Fleret

 • Zdeněk Hrach Hrachový – zpěv, akustická kytara, fujara
 • Stanislav Stáňa Bartošík – zpěv, housle
 • Vítek Orf Rokyta – elektrické a akustické kytary, harmonika, basa, zpěv
 • David Filák – zpěv, bicí nástroje
 • Marek Abrahám – baskytara, zpěv
 • Tomáš Koudelka – baskytara
 • Jiří Hlavnička – bicí nástroje
 • …a hosté
 • Milan Straka – klarinet, zobcová flétna
 • Pavel Dvořák – tuba
 • David Straka – klávesy
 • Alibaba sbor – Fleret, Pavel Dvořák, Libor Gora, Marcel Palowski

Nahráno ve studiu Českého rozhlasu v Ostravě (2. – 6.2.2009, 14. – 19.2.2011).

Více

Umělci na šňůře (2013)

 • Z hůry dané
  (St. Bartošík / P. Vavřík)
 • Neperte sa ogaré
  (Z. Hrachový / M. Matějka)
 • Já su od Lidečka
  lidová, úprava Z. Hrachový, St. Bartošík, V. Rokyta
 • Čortův hrad
  Stanislav Bartošík
 • Zafúkané
  (Z. Hrachový, L. Mysliveček/ L. Mysliveček)
 • Kurnikšopatožtone
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Ej trnko trnečko
  (Z. Hrachový / M. Matějka)
 • Aj bylo nebylo
  (Z. Hrachový / M. Matějka)
 • Lélo lélo
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • O krásách Valašska
  (Z. Hrachový / M. Matějka)
 • Dlůhá
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Manekýna
  (Z. Hrachový / L. Ploček)
 • Na dědině
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Umělci na šňůře
  (Fleret, Vlasta Redl / Vlasta Redl)
 • Sucho v hubě
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Anděl
  (Z. Hrachový, P. Husár / L. Ploček)
 • Vizovice
  (Jindra Kejak / Jindra Kejak)
 • Tryskomyš z Francošlaků
  David Filák
 • Vý Aj Pý
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Zapřahajte Žebřiňák
  ( Z. Hrachový / J. Mrlík)

BONUSY:

 • Hospoda u Davida
  (Z. Hrachový, Z. Jurásek / Vlasta Redl)
 • Hřbitovy ptáků
  (Z. Hrachový, Z. Jurásek / Vlasta Redl)
 • Na trhu
  (Fleret / L. Mysliveček)

za Fleret v bonusech hráli: Z. Hrachový, Z. Jurásek, D. Šedivý, P. Husár, P. Chrastina, P. Barnáš

 

Zdeněk Hrachový – akustická kytara, zpěv

Stanislav Bartošík – housle, zpěv

David Filák – bicí nástroje, zpěv

Marek Abrahám – baskytara, zpěv

Vít Rokyta – el. kytary, harmonika, zpěv

 

hosté:

Milan Straka – klarinet, zobcová flétna, saxofon
Nahráno ve studiu 1 Českého rozhlasu v Ostravě (15. – 18. 1. 2013)

zvukový mistr: Lubomír Výrek

hudební režie: Fleret

produkce: Zdeněk Hrachový

vydal: Silvia Majerčáková

total time: 77:07

Více

Hopa Bejbe (2015) CD & LP

 • Chodníčky
  (Z. Hrachový / J. Čech)
 • Kateřině
  (Z. Hrachový / Vlasta Redl)
 • Chlapi! Herdek!! Hoří!!!
  ( Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Cik Cak
  (Z. Hrachový / J. Mrlík)
 • Mrtvém přes cestu
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Každá ruka dobrá
  ( Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Tož no a co
  ( Z. Hrachový /  L. Mysliveček)
 • Susede, susede
  ( Z. Hrachový / J. Mrlík, Z. Hrachový)
 • Chtěl sem ít dveřima
  (Z. Hrachový / L. Mysliveček)
 • Tříkrálová
  ( Z. Hrachový / M. Matějka)
 • Že prý
  ( Z. Hrachový / L. Mysliveček)
  BONUSY:
 • Hlava XXII
  (Z. Hrachový / Vlasta Redl)
 • Hodně štěstí do další padesátky
  (Z. Hrachový / Vlasta Redl)
 • Naproti hospodě blues
  (Z. Hrachový / Vlasta Redl)

Obsazení:

Zdeněk Hrachový – akustická kytara, zpěv

Stanislav Bartošík – housle, zpěv

David Filák – bicí nástroje, zpěv

Marek Abrahám – baskytara

Vít Rokyta – el. kytary, harmonika, klavír, zpěv

 

hosté:

Milan Straka – klarinet

Pavel Dvořák – tuba, zpěv

Milan Bureš – trubky, zpěv

V bonusových písních (nahraných v roce 1987) za Fleret hráli:

Z. Hrachový, Z. Jurásek, D. Šedivý, P. Barnáš, P. Husár, P. Chrastina

 

Nahráno ve studiu 1 Českého rozhlasu v Ostravě (22.4. – 26.4.2015)

zvukový mistr: Lubomír Výrek, mix a mastering: Marek Hoblík

hudební režie: Fleret

produkce: Zdeněk Hrachový

grafický obal: Ján Tatarka

vydal: Silvia Hrachová (červen 2015)

Více

Všecko bude (2017) CD & LP

 • Všecko bude!
  (I. Cencinger / Z. Hrachový)
 • Aj tátok
  (L. Mysliveček / Z. Hrachový)
 • Z kerej do kerej
  (J. Mrlík/ Z. Hrachový)
 • Až někdy
  (J. Mrlík/ Z. Hrachový)
 • U Kubíčků odevříté
  (L. Mysliveček / Z. Hrachový)
 • Světová miss
  (L. Mysliveček / Z. Hrachový)
 • Našů linků
  (J. Mrlík/ Z. Hrachový)
 • Trnky sů trnky
  (J. Mrlík/ Z. Hrachový)
 • Eště to funguje
  (J. Mrlík/ Z. Hrachový)
 • Svatý Antoníček
  (L. Mysliveček/ Z. Hrachový)
 • BONUS: Vojna
  (L. Mysliveček/ Z. Hrachový)
Více

V podroušeném stavu (2020) CD

 • Za patama cosi
  (J. Mrlík / Z. Hrachový)
 • Něco se mi zdálo
  (J. Mrlík / Z. Hrachový)
 • Po vojně
  (Jindra Kejak / Jindra Kejak)
 • Moje celebrity
  (L. Mysliveček/ Z. Hrachový)
 • Tož tak né
  (J. Mrlík / Z. Hrachový)
 • Kraťasy
  (L. Mysliveček / Z. Hrachový)
 • Beer beer
  (J. Mrlík / J. Järvelä)
 • Na veliké noce
  (J. Mrlík / Z. Hrachový)
 • Už su tu
  (L. Mysliveček / Z. Hrachový)
 • Slunovrat
  (J. Mrlík / Z. Hrachový)
 • Kopčiska
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Už nepřijdou
  (L. Mysliveček / Z. Hrachový)
 • Za vodou
  (J. Mrlík / R. Koplík)
 • V podroušeném stavu
  (J. Mrlík / Z. Hrachový)
Více

LP V podroušeném stavu (2021)

 • Za patama cosi
  (J. Mrlík / Z. Hrachový)
 • Něco se mi zdálo
  (J. Mrlík / Z. Hrachový)
 • Po vojně
  (Jindra Kejak / Jindra Kejak)
 • Moje celebrity
  (L. Mysliveček/ Z. Hrachový)
 • Beer beer
  (J. Mrlík / J. Järvelä)
 • Kraťasy
  (L. Mysliveček / Z. Hrachový)
 • Na veliké noce
  (J. Mrlík / Z. Hrachový)
 • Už su tu
  (L. Mysliveček / Z. Hrachový)
 • Slunovrat
  (J. Mrlík / Z. Hrachový)
 • Kopčiska
  (L. Mysliveček / L. Mysliveček)
 • Už nepřijdou
  (L. Mysliveček / Z. Hrachový)
 • V podroušeném stavu
  (J. Mrlík / Z. Hrachový)
Více

2CD Fleret 40 Lajka

 1. CD

1. Na valašském bále (Z. Hrachový/L. Mysliveček/ L. Mysliveček)
2. Za patama cosi ( Z. Hrachový/ J. Mrlík)
3. Něco se mi zdálo ( Z. Hrachový/J. Mrlík)
4. Lélo, lélo (L. Mysliveček/L. Mysliveček)
5. Večer křupavých srdíček (V. Redl/ Z. Hrachový /Vlasta Redl)
6. To sa nerozchodí ( L. Mysliveček/L. Mysliveček)
7. Sucho v hubě ( Z. Hrachový/J. Mrlík)
8. Moje celebrity ( Z. Hrachový/L. Mysliveček)
9. Čistá jak Vizovice ( Z. Hrachový/L. Mysliveček)
10. Pozdě na hlasitou hudbu (Z. Hrachový/ J. Mrlík)
11. Janova hora ( Z. Hrachový/ L. Mysliveček)
12. O krásách Valašska (Z. HrachovýM. Matějka)
13. Sbohem galánečko (Vlasta Redl/Vlasta Redl)
14. V téhle hospodě (Fleret/J. Mrlík)
15. Na veliké noce (Z. Hrachový/ J. Mrlík)
16. Po vojně ( Jindra Kejak/Jindra Kejak)
17. Beer beer (Jane Jarvela/J. Mrlík)
18. Tanec 1-2 (Z. Hrachový/J. Mrlík – V. Redl)
19. Byli naši byli ( Z. Hrachový/M. Matějka)
20. Ševcovská (Z. Hrachový/ L. Mysliveček)
2. CD
21. Soudná noc (Z. Hrachový / Bartošík /J. Mrlík)
22. Susede, susede ( Z. Hrachový/ J. Mrlík/ Z. Hrachový)
23. Vizovice (J. Kejak/ Bartošík/J. Kejak)
24. Ukažte mi cestu dom (L. Mysliveček/ L. Mysliveček)
25. Kurnikšopatožtone (Z. Hrachový/L. Mysliveček)
26. Utěká to utěká ( Z. Hrachový/L. Mysliveček)
27. Aj gdyby co bylo (Z. Hrachový/J. Mrlík)
28. Kapůrková (Z. Hachový/J. Mrlík)
29. V apatyce (L. Mysliveček/L. Mysliveček)
30. Letiště ( V. Redl/ V. Redl)
31. Trnky sů trnky ( Z. Hrachový/ J. Mrlík)
32. Aj gdyž není středa (Z. Hrachový/ L. Mysliveček)
33. Až někdy (Z. Hrachový/ J. Mrlík)
34. Anděl (Hrachový/Husár/ L. Ploček)
35. Zafúkané (L. Mysliveček/ Z. Hrachový/ L. Mysliveček)
36. Šak máte nalété ( Z. Hrachový/ L. Mysliveček)
37. Eště to funguje (Z. Hrachový/J. Mrlík)
38. Češi a Moravané (J. Kejak/ Z. Hrachový/ J. Kejak/ Z. Hrachový)
39. Chodníčky ( Z. Hrachový/J. Čech)
40. Čtyřicítka (úprava Fleret/Nez. autor)

Více
Audio & video

Sledujte náš instagram

sponzor sponzor sponzor sponzor